Hakkımızda

İstanbul Taşçı uzun yıllar boyunca Doğal ve Yapay Taş üretim, dağıtım, satış ve uygulama hizmeti veren Türkiye’nin sayılı taş firmaları arasındadır. Bu farkı 16 yıllık tecrübesi ve Türkiye’nin ilk internet üzerinden taş satışı yapan firması olmasıdır.

Haziran 2020’de 16 yıllık yönetimden, ikinci kuşak olan Taşçızade Grub’a geçmiştir.

İstanbul Taşçı olarak mağazamızda gerek mimari, gerek ürün çeşitliliğiyle 2004’den beri sektördeki popülerliğimizi koruyoruz . İstanbul Taşçı mağazamızda birbirinden farklı yüzlerce çeşit bulundurmaktayız ve ürün gamımızı sürekli yeniliyoruz.
Yıllardır Popüler olan ürünlerden bir tanesi ; Patlatma taş, Tüm çeşitleri mağazamızda canlı olarak sergilenmektedir.
Bununla birlikte İstanbul Taşçı Mağazamızda 15 farklı renkte ve 8 farklı modelde Dekoratif Tuğla çeşidi bulundurmaktayız.
İstanbul Taşçı Mağazamızda son zamanlarda popüler olan, uygulaması kolay ve doğalı ile birebir görüntüye ve dokuya sahip doğal taş görünümlü Fiber panel olarak bilinen duvar panelleri de bulunmaktadır.
Uygulamalı olarak görebileceğiniz bu modellerimizi istediğiniz iç ve dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi mimari tasarımlarda kullanabilirsiniz.
İstanbul Taşçı’dan satın almış olduğunuz ürünlerin tamamının sürekli olarak üretimi yapıldığından dolayı, aradan zaman geçse bile beğendiğiniz taşı tekrar satın alabilirsiniz.

FABRİKADAN DİREKT SATIŞ
İstanbul Taşçı’nın Bağımsız üretim tesislerinde imal edilen doğal taşlar Burdur-Bucak ve Afyonkarahisar-Şuhut bölgesindeki doğal taş fabrikalarında özenle hazırlanmaktadır. 2013 yılından bugüne kadar özenle üretilen bu ürünler %100 müşteri memnuniyeti gözetilerek özenle hazırlanmaktadır. Aynı zamanda İstanbul-Çekmeköy’de bulunan Yapay taş üretim atölyemizde Kültür tuğlası modellerimizde üretilmektedir.

  • Afyonkarahisar-Şuhut Üretim Tesisi
    2019 yılının başlarında Doğal taş üretimi yapmak ve bölgede istihdam oluşturmak amacıyla Şuhut ilçesinde açılmıştır. Bölgenin tek Doğal taş üretim tesisidir.
  • Sayın Kaymakamımız Nurullah Kaya ve Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un destekleriyle bölgede istihdam oluşturmak amacıyla açılan tesisimiz üretime devam etmektedir.

İstanbul Taşçı bir Taşçızade Grup markasıdır.