NOCE TRAVERTEN PATLATMA TAŞPatlatma taş , Duvar kaplaması, En ucuz doğaltaş,içmimarlık

 

Dekoratif Duvar Kaplama Taşı Noce Noce traverten patlatma taş çeşidimizin 2.5×5 cm ebatlarındaki duvar kaplama ürünüden bahsetmiş olalım size. .

Noce traverten  Klasik traverten rengine yakın bir modelimizdir. Kahve rengi tonunda asil bir duvar kaplama taşıdır.Tamamen Doğal yollarda madenden çıkarılan bu doğaltaş çeşidimiz aynı zamanda 5 farklı ebat ve modelde üretilmektedir.

Noce traverten modelimiz denizli bölgesindeki taş ocaklarından çıkarılmaktadır.Noce traverten 2.5×5 cm ebatlarında üretilmesinin sebebi iç mekanlarda çok tercih edilmesinden dolayıdır.Göz kamaştıracak bir görüntü elde edebilmeniz için kullanabileceğiniz bu doğaltaş modelimizi Ümraniye Modoko bölgesindeki mağazamızda uygulanmış olarak görebilirsiniz.

Noce traverten rustik yapısı ve tamamen kendine özgü doku ve rengiyle mekanlara farklılık katma konusunda büyük yükler taşıyor.Eğer sizde evinizi dekoratif duvar kaplama taşlarıyla güzelleştirmek isterseniz bu ürün tam size göre

Bir çok modelimizde olduğu gibi Noce traverten patlatma taş modelimizde Fileli olarak üretilmektedir.Fileli taşlar uygulama konusunda size yada uygulama ekibinize büyük katkılar sağlayacağı gibi zamandan tasarruf sağlama konusunda birebirdir.

Doğaltaş patlatma çeşitleri uygulandığı alanda uzun yıllar kalabilme özelliğine sahiptir.Patlatma taşlar kendine özgü renklere sahip olduğu için uygulandığı alanda boyama gerektirmediği için,Doğaltaş uyguladığınız alanda sizi ekstra maliyetlerden kurtararak bütçenize katkıda bulunur ve size çok farklı bir yaşam alanı sunar.

Patlatma taşların mekanlarına tamamen doğal ve eşsiz bir görüntü vermesinin sebebi dokusu ve doğallığından gelmektedir.

Patlatma taş nasıl üretilir?
Patlatma taşlar Belirli ebatlarda kesildikten sonra bu görüntüyü alabilmesi için özel üretilmiş makinelerde yandan yada üstten patlatılarak üzeri kırık dokular kazandırılır.Patlatma taşlar adını burdan almaktadır.Patlatma taşlar genel olarak Traverten,Limra yada mermerden üretilmektedir.

İstanbul Taşçı olarak yüzlerce duvar kaplama taş modelini mağazalarımızda yada depomuzda görebilirsiniz. En ucuz duvar kaplama taşları için bizi arayarak da bilgi alabilir veya sipariş verebilirsiniz.
Sipariş Hattı ; 0(216) 526 26 24