ANADOLU YAKASI’NIN TEK DOĞAL VE YAPAY TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI
İstanbul Taşçı olarak 2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız Anadolu yakasının en kapsamlı doğal ve yapay taşlarının üretim ve satış hizmetini veren dekoratif doğaltaş satış mağazasıdır.

Çekmeköy’de  ortalama 10 yıllık Mağazacılık ve Toptan satış hizmeti veren depomuz ile Doğallığı ortamlarında yaşatmak isteyenlere ve Tarihi temaları mekanlarında yaşatmak isteyenlere yardımcı olma konusunda hizmet vermekten gurur duyuyoruz .

ÜRETİM

İstanbul Taşçı olarak ortalama 10 yıldır perakende satış hizmeti verdiğimiz mağaza ve depolarımızda  zamanla artan müşteri portföyü ve talepler doğrultusunda kendi ürünlerimizi üretip,fabrikadan direkt satış mantığıyla müşterilerimize uygun fiyata kaliteli hizmet verme konusunda kararlar aldık.

Bunları uygulayabilmemiz için kurduğumuz üretim tesislerimizde kendi ürünlerimizi imal etmeye başladık.Burdur Bucak’da bulunan fabrikamız da aylık ortalama 3000 m2 Doğaltaş üretilmektedir. Birbirinden farklı 10’larca Traverten yada mermerden üretilen doğaltaş’lara farklı kesim ve şekillerde özel ve dekoratif görünümler kazandırmaktayız.

Dekoratif duvar taşları nerelerde kullanılır ?
Dekoratif duvar kaplama taş modelleri tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
Bahçe Dekorasyonundan tutun , Tv arkası tuğla kaplaması, Cafe dekorasyon duvar kaplama ürünü yada Dış cephe tuğla kaplaması olarak kullanılabilmektedir.
Bununla birlikte ofis duvarı dekoratif kaplama ürün olarakda kullanılabilir.
Taş tuğla kaplama modellerimizin birden fazla renk seçeneği olmakla birlikte mimari tasarımlar ve projelerde sıklıkla kullanılabilmektedir.
İç mekanların tamamında olmasa bile bir kısmında kullanmış olmanız mekanın havasını değiştirip zenginlik katacaktır.

Peki ya Dekoratif Tuğla modelleri zararlımıdır ?
Antik tuğla kaplama ürünlerimiz, diğer tüm ürünlere göre ayrıcaklı bir üründür.
Sebebi ise içerisinde ekstra bir katkı maddesi olmamasından dolayıdır . Konuya biraz daha açıklık getirelim ;
Antik tuğla modellerimiz üretim esnasında kendine özel hamuru ile üretilir. Bu Hammadde İstanbul Taşçı’ya özel yapılan bir üründür.
Dekoratif Tuğla modellerimiz imalatı sırasında kendine özel hammadde ile üretildiği için , sonradan boyanmadığı gibi içerisinde bir boya ve kanserojen madde barındırmamaktadır.
Bu da Ürünleriminiz yaşam alanlarınızda kolaylıkla kullanabilir hale gelmesini sağlar.

Yerli Üretim ; Ürünlerimiz tamamen İstanbul Taşçı Bünyesinde özenle üretilmektedir. 1.sınıf hammaddeler ile üretilen antik tuğla  taş duvar kaplama modellerimiz %100 Türk malıdır.
Dekoratif Tuğla fiyatları ; Dekoratif tuğla çeşitlerimiz doğal tuğlalara en yakın görünümde olan yapay tuğla kaplama modellerimizdir. Antik tuğla modellerimizin birbirinden farklı onlarca renk seçeneği vardır . Renk seçiminizi değiştirmiş olmanız fiyatında bir fark yaratmayacaktır.

Ortalama olarak İstanbul içi Anahtar teslim taş kaplama uygulaması yaptırmak isterseniz maliyetleriniz sarf malzemesi ve uygulamasıyla birlikte 120-160 tl arasında değişiklik gösterebilir.

 

 


Anahtar teslim duvar kaplama uygulama desteği nedir ?

İstanbul Taşçı 2004 ‘den bu yana edindiği tecrübeleri duvarlarınızla paylaşıyor. Profesyonel uygulama ekibinin desteğiyle duvarlara hayat veren taş ustalarımız seçmiş olduğunuz modelinizi sizi hiç yormadan A’dan Z’ye kadar teslimini ve duvar döşeme işlemlerini yapıyor.

Sizin ekstra olarak uğraşmanıza gerek kalmıyor

Ustalarımız ücretsiz nakliye hizmetiyle kapınıza ürünlerinizi getiriyor,taşıyor, ve uygulama alanına ürünlerinizi uygulayarak , müşteri memnuniyeti gözetilerek dekorasyonu tamamlıyor.
Detaylı bilgi ve en uygun fiyata anahtar teslim duvar  kaplatmak için bizi arayabilirsiniz.

Strafor panellerden farkı nedir ?
Strafor panel tuğla modelleri gerçeği yansıtmamakla beraber , uzun ömürlü ürünler değildirler. Köpük olarak bildiğimiz bu ürünlerin üzerine yapılan renkli baskılar sonucunda elde edilen tuğla kaplama modelleri ortaya çıkmıştır.
Dekoratif taş kaplama modellerimiz gerçek tuğlaya en yakın görünüme sahiptir ve uzun ömürlüdür ,Sonradan boyanabilir .