Hakkımızda

İstanbul Taşçı Modoko Firmamızın Mağazalar zincirinin 2016 yılının başlarında kurulan Konsept mağaza modelidir.
İstanbul Taşçı’nın üretmiş olduğu tüm Doğal taş ve Yapay taş modellerinin direkt olarak satışını gerçekleştirmektedir.Mobilya ve dekorasyonun başkenti olan Modoko bölgesinde artan talepler doğrultusunda müşterilerimize daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kurulan şubemizde firmamızın üretmiş olduğu tüm taş modelleri mevcuttur.

İstanbul Taşçı olarak mağazamızda gerek mimari, gerek ürün çeşitliliğiyle 14 yıldır sektördeki popülerliğimizi koruyoruz . İstanbul Taşçı Modoko mağazamızda birbirinden farklı yüzlerce çeşit bulundurmaktayız ve ürün gamımızı sürekli yeniliyoruz.
Yıllardır Popüler olan ürünlerden bir tanesi ; Patlatma taş, Tüm çeşitleri mağazamızda canlı olarak sergilenmektedir. İstanbul Taşçı Modoko mağazamızda birbirinden farklı 60 çeşit Patlama taş çeşidi bulunmaktadır.
Bununla birlikte İstanbul Taşçı Modoko Mağazamızda 15 farklı renkte ve 8 farklı modelde Dekoratif Tuğla çeşidi bulundurmaktayız.
İstanbul Taşçı Modoko Mağazamızda son zamanlarda popüler olan, uygulaması kolay ve doğalı ile birebir görüntüye ve dokuya sahip doğal taş görünümlü Fiber panel olarak bilinen duvar panelleri de bulunmaktadır.
Uygulamalı olarak görebileceğiniz bu modellerimizi istediğiniz iç ve dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi mimari tasarımlarda kullanabilirsiniz.
İstanbul Taşçı’dan satın almış olduğunuz ürünlerin tamamının sürekli olarak üretimi yapıldığından dolayı , aradan zaman geçse bile beğendiğiniz taşı tekrar satın alabilirsiniz.

FABRİKADAN DİREKT SATIŞ
İstanbul Taşçı’nın Bağımsız üretim tesislerinde imal edilen doğal taşlar Burdur Bucak bölgesindeki doğaltaş fabrikasında özenle hazırlanmaktadır. 2013 yılından bugüne kadar özenle üretilen bu ürünler %100 müşteri memnuniyeti gözetilerek özenle hazırlanmaktadır. Aynı zamanda İstanbul-Çekmeköy’de bulunan Yapay taş üretim atölyemizde Kültür tuğlası modellerimizde üretilmektedir.

Mağaza İç Görselleri