Modoko Mağazamız Dudullu bölgesinde Anadolu yakasının ve İstanbulun Mobilya Başkenti olan MODOKO ‘dan artan taleplere daha iyi ve daha yakın cevaplar verebilmek için İstanbul Taşçı Modoko Mağazamızı 2016 yılında açtık.

İstanbul Taşçı Modoko mağazamızda gerek mimari, gerek ürün çeşitliliğiyle 14 yıldır sektördeki popülerliğimizi koruyoruz . İstanbul Taşçı Modoko mağazamızda birbirinden farklı yüzlerce çeşit bulundurmaktayız ve ürün gamımızı sürekli yeniliyoruz.

Yıllardır Popüler olan ürünlerden bir tanesi ;  Patlatma taş çeşitleri mağazamızda canlı olarak sergilenmektedir. İstanbul Taşçı Modoko mağazamızda birbirinden farklı 60 çeşit Patlama taş çeşidi bulunmaktadır
Bununla birlikte İstanbul Taşçı Modoko Mağazamızda 15 farklı renkte ve 8 farklı modelde Dekoratif Tuğla çeşidi bulundurmaktayız .

İstanbul Taşçı Modoko Mağazamızda son zamanlarda popüler olan, uygulaması kolay ve doğalı ile birebir görüntüye ve dokuya sahip doğal taş görünümlü Fiber panel olarak bilinen duvar panelleri de bulunmaktadır.