fiber-panel-kaplama-1Konuya Fiber Panelin avantajlarıyla başlamak istiyorum; hızlı uygulanıyor olması, kolay sökülmesi ve en sevilen özelliği söküp başka bir duvara uygulayabiliyor olmanız. Duvara dedim ama siz öyle dediğime bakmayın, tavana da uygulayabilirsiniz çünkü hafif. Bu sırada hafif olma özelliğini de söylemiş oldum. Esnek olduğu için duvardaki yamukluklar da arkada kalır. Eğer yamuk bir duvarınız varsa Fiber paneller tam size göre. Yani fiber panel kaplamaların bir resim tablosu olarak düşünebilirsiniz. Vidayla asıp istediğin zaman söküp başka duvara asabilirsiniz. Ama o kadar da kolay değil sök-tak yapması. Profesyonel bir Fiber panel kaplama ustasından yardım almanız gerekir. Çünkü incitmeden sökülmesi ve uygulanması gerekir. Sistem olarak bir resim tablosu olarak düşünebilirsiniz sadece. Yani taşınabilir bir ürün.

Fiber Paneller 1,35×3,35 m ( 135 cm x 335 cm ) ‘dir. Panel modellerine göre 20 cm + – olabilir. Yükseklik 135 cm olmasınınfiber-panel-kaplama-2 sebebi standart ev yükseklikleri genelde 270 cm olduğundandır. Fiber Paneller M2 olarak satılmaz. Yani sizin 2 M2 ‘lik alanınız olsa bile 1 panel almak zorundasınız. Bu da 4 M2 demek oluyor.

Kalite konusu bu üründe çok önemlidir. Polyester içerikli bir ürün olduğundan kalitesiz yani ucuz olan ürünler yanabilir ve mekân içerisinde koku yapabilir. Yanabilir derken durduk yere yanmaz tabii ki ama Allah korusun var olan bir yangında yangına körükle gidebilecek ürünlerdir. Bu yüzden eğer bu ürünler tercih edilecekse kalitesine çok dikkat etmeniz gerekir. Kış aylarında evde kullandığınız ısıtma ürünleri kalitesiz fiber panellerin koku yapmasına ve duvarda sıcaktan dolayı eğilmesine neden olur.

fiber-panel-kaplama-3

Mağazamızın Fiber Panel Bölümü

Bizim ürünlerimiz piyasaya göre biraz pahalı olabilir ama kalite konusunda aklınızda soru işareti bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer fiber panel maliyetli geliyorsa mağazamızda alternatif ürünler tercih edebilirsiniz. Zaten fiber panel Doğal taşlardan kopyalanarak yapılmaktadır. Neden daha fazla para vererek kopya bir ürün alasınız ki? Fiber paneller amaç için alınır yani kısa bir zaman sonra sökülmesi gerekiyorsa, hafif olması gerekiyorsa ya da fuar alanında uygulanacaksa fiber panel tercih edebilirsiniz ama diğer durumlarda öncelik doğal taşlarda olmalıdır.

Tavsiyelerimizi dikkate almanızı umuyorum…
Bol doğal taşlı günler dilerim…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın